Genel

Dijital Ajansımız ile Anlaşma Süreci

  Haklarınızı korumak ve karşı taraftan isteğiniz üzere hizmet alabilmek için bazı işlemler gerekir. Bu işlemler gerçekleştirilirken de hem kendi ajansımızı hem de sizin haklarınızı korumak için yapılır. Bu sürecin en sorunsuz şekilde gerçekleşmesini sağlarken aynı zamanda iki taraf haklarının farkına varır. Bunlardan biri hizmete başlamadan önce karşılıklı verilen sözlerin kağıda dökülmesidir.

    Bir dijital ajansıyla çalışmaya başlamadan önce haklarınızın farkında olmak zorundasınız. Diğer türlü istediğiniz verimi alamadığınızda ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Bu haklarınızdan bazıları şunlardır.

  • İsteğiniz üzerine yapacağınız anlaşmalara yeni maddeler ekleyebilirsiniz. Bu maddeler sizlerin bu süreçteki istekleriniz ya da durumun olumsuz yönlerini çözebilecek kriterler barındırabilir. Örnek vermemiz gerekirse bunlardan biri zaman sınırıdır. Eğer siz belli bir zaman sınırı ayarlamazsanız bu süreç dijital ajansın uygun gördüğü sürede gerçekleşebilir. Bu süre size uzun veya kıza gelebileceği için lütfen önceden belirtin. Diğer türlü anlaşmazlıklara zaman kaybedebilirsiniz. Bu sorunun hiç yaşanmaması için çalışmaya başladığınız dijital ajansla süreç durumunu görüşün.
  • Duruma göre bir Influencer ile çalışmanız gerekirse bu kişiyi kendiniz belirleyeceğinizi söyleyin. Diğer türlü tanıtımlar hazırlanırken kişiyle çoktan anlaşma sağlanmış olabilir. Anlaşmazlık doğurabilecek bu durumdan kurtulmak için önceden belirtmeniz daha sağlıklı sonuçlar doğurur.
  • Ücret ödemesi ve yöntemini de hizmet almaya başlamadan önce belirlemeniz sizlerin yararına olacaktır. Bunun dışında değiştirilmesi hem ajansın hem de sizin zararınıza olabilir. Yapılacak olan hizmetlerin belirli bir fiyatta olması gerekir. Önceden bunu kabul ettiyseniz daha sonra değiştirme durumunuz olamaz. Ancak ön görüşmede size belirtilen hizmet sağlanmazsa fiyatta değişiklik isteyebilirsiniz. Yapacağımız anlaşmalarda bu durumu her iki tarafı da koruması adına hazırlanır.

 Anlaşmalar yapılırken kendi maddelerinizi de isteyebilirsiniz. Bu durumun karşı tarafın kabul edip etmemesi durumuna bağlıdır. Önceden belirlenen her durum sizlere sağlıklı sonuçlar verecektir.

 Güven ve Kalite

  Dijital ajansımız bu iki kavramı sizlere sunabilmektedir. Üstelik en uygun fiyatlarla. Referanslarımızı inceleyebilir ve memnuniyet tablomuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Bir dijital ajans ile çalışmaya başlamak bir iş ortağı edinmekle neredeyse aynıdır. Birbiriniz ile paylaşacağınız bu kişisel bilgiler koşullar dışında başka biriyle paylaşılmamalıdır. Aksi takdirde hem sizin hem de kendimizin güvenliği için hukuksal süreç başlatılabilir.

   Yapılacak olan bu anlaşmaların yalnızca bir tarafı savunması söz konusu değildir. Ortak kararların bir araya gelerek somut hale getirilmesi güven kavramını genişletecektir. Sanıldığı üzere yalnızca dijital ajansın haklarını savunmaz. Kendi kişisel haklarınızın farkına vararak bu durumu en iyi şekilde geçirirsiniz.

   Influencer ile Farklı Bir Anlaşma Yapmak Zorunda Mıyım?

  İki tarafın güvenliği içinde anlaşma yapmak zorunlu haline gelir. Bizler iki tarafa aracı olurken belirli maddeler belirleriz. İstek üzerine reklam veren ya da Influencer tarafından yeni bir madde belirlenebilir. Bu durumu kabul dip etmemek kişisel karara bağlıdır. Bu durumların öncesinden göz önünde bulundurmak süreçte olumlu yönde ilerlemek için önemlidir.

    Yapılacak olan bu anlaşmaların öncesinde görüşmeler sağlanır ve bilgi alışverişi yapılır. Doğrudan çalışmaların temelleri atılmadan önce de anlaşma yapılır. Her iki tarafında haklarını koruyan bu durum her ajansın yapması gereken bir süreçtir. Aksi takdirde keyfi olarak yeni isteklerde bulunabilir ve süreç zorlaşabilir.

   Dijital ajansımız ile anlaşma sağlayarak en uygun fiyattaki hizmetleri yüksek kalitede alabilirisiniz. Üstelik en kısa zaman içinde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu